Barča Finková Viznerová

Barča má na svojom konte nespočetné množstvo akcií s Púpavou. Vyrástla a dospela spolu s touto organizáciou a s ľuďmi, ktorí ju tvoria. Väčšinu svojich nezabudnuteľných zážitkov si nesie práve z Púpavy. Čo dodať, Púpava je pre ňu skoro “druhým domovom”. Momentálne pôsobí vo vedení organizácie, kde má na starosti najmä finančné záležitosti a tréning nových členov, našej mladšej krvi. Inak sa veľmi rada zapojí do takmer ktorejkoľvek akcie. Má rada ľudí, deti, knižky a cestovanie. 

Terka Stárková

Terka jela na svůj první tábor, když jí bylo sedm. Od strachování se na stezce odvahy se přes přípravu šifrovaček dostala k vymýšlení programů, které mohou vést k hlubšímu uvědomění stejně jako k prachsprosté zábavě. Minulý Impulz Terku utvrdil v přesvědčení, že účastníci Impulzu jsou přesně tou skupinou, pro které chce takové programy dělat. V mimotáborovém životě Terka pracuje jako psycholožka, ráda pije kafe, v parcích obdivuje psy a o víkendech chodí ráda do kopce i po rovině.

Tatika Matejovičová

Tatika má za sebou organizovanie niekoľkých púpavackych táborov pre staršie decká. Najradšej má vymýšľanie aktivít pri ktorých treba zapojiť logické a kreatívne mozgové bunky, ale aj netradičné hry na vybláznenie! Tatika žije už siedmy rok vo Veľkej Británii kde sa venuje umelej inteligencii, ale srdcom je stále na Slovensku. Je to nejaký ten rok, odkedy bola s Púpavou a práve preto sa teší na túto parádnu akciu, a ako opäť uvidí známe aj nové tváre!

Kubo Vizner

Kubo sa dostal na Púpavu podobne ako jeho brat Matias. Ma rád aktivity každého druhu, no najviac sa špecializuje na primitívne hry a súťaže, pri ktorých netreba rozmýšľať a dá sa pri nich fyzicky zničiť a hlavne sa zabaviť! Má rád hudbu, cvičenie a sladkú pohodu a pokoj. Nikdy nepohrdne alternatívnymi riešeniami a vždy rád podporí čo najbláznivejší nápad.

Matias Vizner

Matias sa do Púpavy dostal cez svoju mamu vo svojich raných, silno pubertálnych rokoch – nasilu. V tábore však zistil, o čom Púpava je, a už nikdy nechcel ísť nikam inam. Aktívne prežitý čas, adrenalín, kolektív… Keď už bol príliš starý na to, aby mohol byť účastníkom tábora, rozhodol sa v Púpave zostať ako inštruktor a neskôr riaditeľ. Zameriava sa hlavne na hry, ktoré človeka nútia siahnuť až za hranice svojich možností. Zároveň je naším expertom na laná a lezenie.

Jerguš Frajt

Jerguš sa dostal do Púpavy náhodou, po známosti, ale už od 3. dňa vedel, že našiel miesto, kam proste musí patriť, kde môže byť sám sebou na 100%. Má rád zábavu a bláznivé hry. Je špecialista na strategické hry, kde treba nielen behať, ale aj trochu rozmýšľať. V civilnom živote je softvérový inžinier a rád sa zapodieva čímkoľvek čo súvisí s technológiami a počítačmi.

Maťo Hamaš

Maťo krpec raz prišiel na tábor a odvtedy ho to už nepustilo. Čuduj sa svete ako z malého, súťaživého a nie úplne najposlušnejšieho a najpoctivejšieho účastníka vyrástol časom vedúci. Rád vymýšľa náročnejšie hry, ktoré preveria nielen to čo majú účastníci (a občas aj vedúci) v nohách, ale aj ako im to páli. Taktiež miluje efekty, lezenie, laná, stromy a všetko čo s tým súvisí a spolu s Matiasom tvorí jadro Púpaváckeho lanárskeho tímu. Mimo Púpavu ho môžete stretnúť na horách, alebo niekde uháňať na svojom starom bicykli.